Fotografie a video z letního tábora

Letošní tábor byl opravdu vydařený, počasí nám přálo po celý pobyt a tak si děti mohly naplno užít nabitého programu bez omezení a opatření, jako tomu bylo v předešlých dvou letech. Jsme velice rádi, že se tábor i naše běžná činnost mohla vrátit do normálních kolejí a že můžeme být zase všichni spolu. Pevně věříme a doufáme, že se v tomto duchu ponese i nový školní rok a další akce, které pro vás a vaše děti chystáme. 

Na níže uvedeném odkaze naleznete fotografie z letního tábora 2022:
https://photos.app.goo.gl/1e83r5BZLkG5Je2z9

Zde je pak video:

https://drive.google.com/file/d/1ESg1EjdCCDVTvfeKTfyhJHnKJuHWymSs/view?fbclid=IwAR39PTOdFrHsmdI-XP2-WUZ9rt9U2OdQjisdNY9XDTAHrlPtBKPZXYjkrms

Co se týče nového školního roku, budeme vás včas informovat o přihlášce na páteční tréninky a termínech soustředění. Veškeré informace naleznete i našich sociálních sítích a webových stránkách, které průběžně aktualizujeme. 

Nemohou-li se vaše děti účastnit pátečních tréninků, ale rády by se s námi viděly i během školního roku, neváhejte a přihlašte je na soustředění, která se konají jednou za dva měsíce v sobotu. Termíny budou zveřejněny začátkem školního roku na výše uvedených sociálních sítích a webových stránkách. 

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na viděnou!